12:27


ІНТ. КНИЖКОВИЙ МАГАЗИН. ДЕНЬ

Чорнявий хлопець середнього зросту, років 25  (АНДРІЙ)  із сріблястими сережками у вухах, нишпорить руками по книжковій поличці відділу під назвою Нумерологія. З-під рукавів сорочки визирає маленьке татуювання гербу України на зап'ясті. Андрій перегортає сторінки то одної, то іншої книжки і, міцно стиснувши губи, робить незадоволений вираз обличчя й почісує потилицю. Потім підходить до відділу преси. Бере до рук видання "Газета гарного настрою", відкриває 27 сторінку, де розміщено гороскоп і шукає знак зодіаку Риби.

АНДРІЙ

(Тихо читає)

Вівторок... "Сьогодні на Вас чекає вдалий день. Будьте обачними! У вас є всі шанси зустріти свою долю." Вдалий день (саркастично)... Що ж тоді називається невдалим? Дурниця всі ці гороскопи! І як вона могла в них вірити? Не дивно, що з нею нічого не склалося...

Андрій жбурляє газету назад на поличку. Прямує до виходу. На скляних дверях його увагу привертає рекламний плакат книжки, на обкладинці якої  зображений силует жінки в червоному, а знизу підпис: "Магія завжди поруч!"

Виходить.

ІНТ. СТАНЦІЯ МЕТРО "ПЕЧЕРСЬКА"

Натовп на платформі очікує прибуття потягу. Андрій дивиться то в напрямі тунелю підземки, то на циферблат електронного годинника, який показує 17:27. Хлопець не може встояти на місці: знервовано ходить туди-сюди, періодично поправляє комірець сорочки й пригладжує волосся.

Прибуває потяг. Крізь Андрієві очі швидко пробігають дощенту заповнені вагони. Відчиняються двері. Люди хутко ринуть до електропотягу, намагаючись просунутися всередину. Андрій, пропустивши перед собою жінку, заходить до вагону останнім, притиснувшись до поручнів правим плечем. Він починає розглядати всіх навколо й помічає молоду ДІВЧИНУ в червоній сукні. Вона сидить навпроти нього біля інших дверей і задумливо читає глянцевий журнал. Андрій заворожено розглядає її риси обличчя. Хлопець намагається просунутися вглиб вагону, ближче до неї, але натовп стоїть надто щільно і йому заледве вдається зрушити з місця. На наступній станції до потягу заходить ще кілька людей і під тиском тіл кремезних чоловіків Андрій вимушено проходить у протилежний від дівчини бік. Хлопець не може зрушити з місця й не зводить погляду з незнайомки.

Потяг зупиняється і частина людей, що оточила Андрія, виходять і йому вдається підійти трішки ближче до пані в червоному. Він, стоячи біля неї на відстані витягнутої руки, боязко поглядає за тим, як вона щось пише в журналі. Андрій хоче підійти ближче, робить ще один крок вперед і зупиняється. Дівчина піднімає голову, дивитися на нього. Андрій швидко відводить погляд вбік, роблячи вигляд, що читає рекламне оголошення. Раптом дівчина встає з місця і наближається до виходу з вагону. Хлопець відштовхує двох молодиків і як тільки-но опиняється за її спиною - панянка виходить. Андрій робить поривання вийти за нею, але зупиняється, чеше потилицю і важко зітхає.

АНДРІЙ

(Бурмоче)

От дурень.

Він стоїть немов викопаний і дивиться як силует жінки зникає в просторах станції.

Кілька зупинок Андрій стоїть нерухомо й дивиться на барви тьмяного тунель, які де-не-де розбавляються вогниками ліхтарів. З кожною наступною зупинкою натовпу стає менше і коли у вагоні залишається десяток вільних місць хлопець помічає на місці, де сиділа дівчина журнал. Він сідає, бере його до рук і починає швидко переглядати. Дійшовши до 27 сторінки він натрапляє на Гороскоп кохання. Поверх знаку зодіаку Скорпіона червоною пастою написано номер мобільного телефону із підписом "Олеся".

АНДРІЙ (Читає здивовано) Життя Скорпіона зазнає кардинальних змін. Відтепер Ваше серце не буде самотнє. Риби можуть стати ідеальною парою, що зігріватиме вас довгими зимовими вечорами.

Хлопець усміхається, дістає з кишені жилету мобільний телефон, дивиться спочатку на сторінку з написаними гарним почерком цифрами, якусь мить міркує і набирає номер телефону незнайомки.

АНДРІЙ

Олеся?

ОЛЕСЯ

(звабливим голосом)

Так.

АНДРІЙ

Це… (пауза) Хлопець з метро.

ОЛЕСЯ

Годинка солодкої ночі зі мною коштує 100 баксів.

АНДРІЙ

Що?

ОЛЕСЯ

Але, звичайно, вартість послуг буде залежати від Ваших бажань.

Андрій збиває виклик, здивовано дивиться на екран телефону, кладе мобільний назад до кишені, відкладає журнал вбік.

АНДРІЙ (Спантеличено) От тобі й гороскоп.

#Сценарій #Сценарий #Scripts #Художнійкороткометражнийфільм

Follow Us
Recent Posts
Archive
  • Instagram
  • Facebook Basic Square
  • YouTube